Fallout 4'ün Yeni Nesil Güncellemesi 2024 Yılına Sarktı

Muhtemelen diziyle birlikte yayınlanır

Bethesda geçen sene Fallout serisinin 25. yıldönümü kutlamaları kapsamında Fallout 4 için "yeni nesil" güncellemesi yayınlanacağını açıklamıştı. Bu yeni nesil güncellemede Performans ve Çözünürlük modları bulunacaktı ve oyuncular yüksek FPS ile 4K çözünürlük arasından seçim yapabilecekti. Ayrıca bu güncellemede bonus Creation Club içerikleri de bulunacaktı.

Bu güncellemenin 2023 yılı içinde PC, Xbox Series ve PlayStation 5 için yayınlanması bekleniyordu ama artık yılın son iki haftasına girdik. Bethesda güncelleme için bir tarih vermediği için hala 2023 içinde çıkması ihtimali var gibiydi ama yapılan resmi açıklama güncellemenin 2024'e sarktığını gösterdi.

"Fallout 4 yeni nesil güncellemesi üzerinde çalışmaya devam ederken sabrınız için teşekkür ederiz. Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz, biz de öyleyiz! Ama biraz daha zamana ihtiyacımız var, Commonwealth'e 2024 yılında heyecan verici bir geri dönüş için sabırsızlanıyoruz" demiş Bethesda.

Ortada hala bir çıkış tarihi yok ama Bethesda büyük ihtimalle bu güncellemeyi Amazon'un Fallout dizisiyle yakın zamanlara planlayacaktır. Fallout dizisinin Amazon ekranlarında yayınlanacağı tarih ise 12 Nisan.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum