Florida Joker, Rockstar'ı Yine Tehdit Etti

Pes edecek gibi görünmüyor

Grand Theft Auto 6 fragmanı içindeki atıflarla da öne çıktı ve izleyenler fragmanda gördükleri sahnelerin gerçek hayattaki karşılıklarını da paylaşmaya başladılar. Bunlardan biri de yüzü dövmeli olan karakterdi.

Lawrence Sullivan, nam-ı diğer Florida Joker, fragmandaki kişinin kendisi olduğunu iddia etmiş ve Rockstar'dan 2 milyon dolar istemişti. Paylaştığı ilk videoda "haydi konuşalım Rockstar" diyen Sullivan, Rockstar'dan bir tepki alamayınca yeni videosunda dozajı artırdı.

Bu yeni videoda en dikkat çeken şey Florida Joker'in saçını mor renge boyamış olması :) Kendisini iyice fragmandaki kişiye benzetmeye çalışmış anlayacağınız.

"GTA, size görüp göreceğiniz en büyük ücretsiz reklamı sağlıyorum. Bunun için de ekstradan bir milyon dolar daha istiyorum. Bana hala cevap vermiyorsunuz. Florida'da bu karakter için esinlendiğiniz bir kişiyi daha bulun hadi. Bekliyorum, bekleyeceğim. GTA, konuşmamız lazım. Dalga geçtiğimi mi sanıyorsunuz? Üç gününüz var. Üç gün sonra avukatlarım bu davaya deli gibi saldıracak. Bu Lindsay Lohan davasına benzemez. Sağlam kanıtlarım var."

Hatırlarsanız Lindsay Lohan da GTA V görsellerinde de yer alan Lacey Jones karakteri için benzer bir dava açmış, yargıç Eugene Fahey ise "görselde modern, sahile giden genç bir kadın canlandırılmıştır... görenlerin aklına davacı kişi gelmemektedir" diyerek Lohan'ın aleyhine karar vermişti.

Bakalım Sullivan boşa tehdit mi savuruyor, yoksa gerçekten de buradan bir iş çıkabilir diye düşünen avukatlar Rockstar'a dava açmasına yardımcı olacaklar mı?

YORUMLAR
Parolamı Unuttum