Mimimi'den Son Bir Güzellik: Shadow Gambit İçin Modlama Aracı!

Giderayak şımarttılar

Mimimi Games, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Shadow Gambit DLC'lerinin en son güncellemeleri olduğunu söylemişti. Dün gece posta kutuma düşen yeni bültenlerinde ise "aslında oyuncu topluluğuyla paylaşacağımız son bir şey daha var" demişler. Bir Mod Editörü!

"Shadow Tactics: Blades of the Shogun'danb beri bir çok oyuncu oyunlarımız için bir bölüm editörü istiyordu. Desperados 3'te Bölüm Editleme Hileleri yoluyla bu yönde bir adım atmıştık. Bugün ise Shadow Gambit: The Cursed Crew için ücretsiz güncelleme olarak Mod Aracı'nı yayınlıyoruz!" diyor Mimimi Games.

Mod Aracı ile oyuncular kendi görevlerini yaratabilecek, kendi hikayelerini anlatabilecekler. Bölümlere dilediğiniz gibi karakterler, düşmanlar ve NPC'ler yerleştirebileceksiniz; içlerindeki objelerin ve interaktif öğelerin yerlerini değiştirebileceksiniz. Animasyonlar ayarlayabilecek, düşman muhafızları için devriye rotaları çizebilecek, kendi diyalog ve ara sahnelerinizi tasarlayabileceksiniz.

Mimimi Games bu sayede oyuncuların Shadow Gambit alevini canlı tutacaklarını umuyor.

Mod Aracındaki Export seçeneğini kullanarak yarattığınız modu PC'nizde belirlediğiniz Mods klasörüne kaydedebilecek, sonra da bu modu Mod.io'daki resmi Shadow Gambit alanına yükleyerek herkesle paylaşabileceksiniz.

Mimimi Games, Shadow Gambit Mod.io alanında çeşitli rehberler de paylaşmış, böylece siz de mod aracını kullanmayı hızlıca öğrenebilirsiniz.

Elveda ve bütün o balıklar için teşekkürler Mimimi Games.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum