Opera GX, Tarayıcınıza 'Panik Butonu' Ekleyecek

Muhteşem bir yenilik

Google Chrome, SimiliarWeb'in araştırmasına göre dünyada en çok kullanılan tarayıcı. Hatta Google'ın tarayıcısı tek başına pastanın yüzde 60'ına yakınını oluşturuyor. Listenin alt sıralarında olan Opera ise, uzun bir aradan sonra önemli atılımlar yaparak pazar payını artırma niyetinde.

Daha önce kullandınız mı bilmiyorum ama gözümü kırpmadan tavsiye edebileceğim bir tarayıcı Opera GX. "Oyunculara özel" olarak tasarlanan bu tarayıcı içerisinde pek çok yenilikçi özellik bulunuyor. Fakat bu özelliklerin en yenisi, sizi "bazı" durumlardan korumaya geliyor.

Opera GX'e eklenen yeni "panik butonu", gizli sekmelerinizin tamamını tek bir tuşla kapatmanızı sağlayacak. Diyelim iş yerinde sevdiğiniz bir yayıncının yayınını izliyorsunuz, patronunuz yaklaştığında sadece F12 tuşuna basarak tüm sekmelerinizi kapatabileceksiniz.

Opera GX'in aynı zamanda "sahte geçmişim" moduna sahip olduğunu da belirteyim. Bu modu açtığınızda, vefatınızdan sonra tarayıcı tüm geçmişinizi yeni bir geçmiş ile değiştiriyor...

YORUMLAR
Atlas Estrella
15 Aralık 2023 17:51

Vefatımdan sonra mı? Ölümlü bir dünyada yaşadığımızı hatırlattığın için sağ ol Operacığım. Moralim biraz bozuldu ama olsun artık o kadar.

Parolamı Unuttum