Oyungezer Dergimiz 2022 Ekim Sayısıyla Karşınızda

Dikkat, üç kafalı maymun çıkabilir!

Oyungezerin 180. sayısına hoş geldiniz sevgili Oyungezerler, bu ay sizinle maymun adasına çıkarma yapıyoruz!

Ron Gilbert ve Dave Grossman yıllar sonra Monkey Island serisinin yeni oyunuyla karşımıza çıkmaya karar verirler de Guybrush'ı kapağımıza konuk etmez miyiz hiç? Kapağında Tales of Monkey Island'ın yer aldığı 2009 Ağustos sayısı tüm kapaklarımız arasında benim şahsi favorimdi, artık yeni favorim 180. sayımız oldu :) İçeride sizi hem son derece güzel bir Monkey Island incelemesi, kısa bir Monkey Island tarihçesi, dergi tayfasının Return to Monkey Island düşünceleri ve oralarda bir yerde de bir üç kafalı maymun bekliyor!

Eylül ayında dijital etkinlikler de hız kesmedi, biz de. Night City Wire Special, UbiForward, Tokyo Game Show etkinliklerini dakika dakika takip ettik, ortaya keyifli bir dosya çıkardık.

İnceleme sayfalarımız da bu ay derginin neredeyse yarısını kapladı: The Excavation of Hob’s Barrow'dan Saints Row'a, Metal: Hellsinger'dan Splatoon 3'e, FIFA 23'ten NBA2K 23'e, Xenoblade Chronicles 3'ten F1 Manager 2022'ye kadar bir çok oyunun incelemesini dergimiz sayfalarında bulacaksınız.

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2022 Ekim sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Ekim (#180) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum