Oyungezer Dergimiz 2022 Eylül Sayısıyla Karşınızda

Gamescom'a gittik, gördük, yazdık

Ve bir kez daha yepyeni bir sayıyla karşınızdayız sevgili Oyungezerler, 179. sayımızdan hepinize koskocaman bir merhabalar.

Kapağımızdaki kolajdan da gördüğünüz gibi bu ay Gamescom'a odaklandık. Gülhis bu güzide fuarı gitti, yerinde inceledi, "hmmm" dedi, kedili oyunlar oynadı, "çok yoruldum bugün" diye mesaj attığı sırada partilerde olduğunu fark ettik vs derken ortaya güzel bir Gamescom dosyası çıktı. Portal'da Alone in the Dark ve Destiny 2 - Lightfall ilk bakışları, dopdolu inceleme sayfalarımızda The Last of Us Part I'den Cult of the Lamb'e, Marvel's Spider-Man Remastered'dan Thymesia'a, Soul Hackers 2'den Total Ömer Warhammer 3'e kadar birçok inceleme de sizi bekliyor.

Meddya'mız, Alt'ımız, Data'mız, Piksel'imizi de unutmamak lazım, biz bu ayki içerikleri ekstradan sevdik, bakalım siz de aynı fikirde olacak mısınız?

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2022 Eylül sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Eylül (#179) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum