Oyungezer Dergimiz 2022 Kasım Sayısıyla Karşınızda

Kuzeyden beklediğimiz haber geldi

Oyungezerin 181. sayısına hoş geldiniz sevgili Oyungezerler! Bu ay tam tamına 15. yılımızı kutladığımız için bari ayın 15'inde çıkalım dedik! Şaka şaka, şu özel yazıyı da ekleyelim, şu incelemeyi de sıkıştıralım, şu donanımı da yazalım derken zamanın nasıl geçtiğini anlamamışız açıkçası. Ama sonuç olarak ortaya tam 158 sayfalık, dopdolu bir sayı çıktı!

Hem işe bir de güzel tarafından bakın, 182. sayımız üzerinden daha bir ay bile geçmeden elinize geçmiş olacak (yani en azından öyle umuyoruz).

Bu ay dergimiz kuzeyden gelen soğuk hava dalgasının etkisine girdi. Can "Fimbulvetr bana işlemez" diyerek God of War: Ragnarök'ün altından girdi, üstünden çıktı, sayfalarını bir de mitolojik bilgilerle süsledi. Hızını alamadı, bir de Sony Santa Monica Studio'nun Yapay Zeka Takım Lideri Göksu Uğur'la özel bir röportaj da yaptı. Bunun yanı sıra A Plague Tale: Requiem, Call of Duty: Modern Warfare 2, Gotham Knights, Mount & Blade II: Bannerlord, New Tales From the Borderlands, Persona 5 Royal, Sunday Gold, Victoria 3 sayfalarımızda okuyacağınız 21 incelemede sadece birkaçı diyeyim, nasıl bir ay geçirdiğimizi anlayın.

Sizin için bir de çok tatlı bir 15. yaş dosyası hazırladık. 15. yıl önce dergimizin ilk sayısı çıkarken yazarlarımız nerede, ne yapıyordu acaba?

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2022 Kasım sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Kasım (#181) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
Greykal
18 Kasım 2022 01:51

Nice Yıllara Oyungezer. Doğum günün kutlu olsun.

Stardust
15 Kasım 2022 23:29

15, öyle mi? Ömrümün neredeyse yarısı ediyor. Level'ı çok severek okurken en değerli editörlerin ayrılmasıyla çok üzülmüştüm. Oyungezer'i kurduklarını öğrendiğimde hemen bayiiye gidip almıştım. Alışkanlıktan dolayı Level'ı almayı bir kaç ay sürdürdüm ancak ait olduğum yerin Oyungezer olduğu çok açıktı. Evet, belki "eski tadı" kalmadı ama hala okurken çok büyük bir keyif alıyorum ve 15 yıldır her sayısını okuduğum Oyungezer'in eksikliğini düşünemiyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Parolamı Unuttum