Oyungezer Dergimiz 2023 Ocak Sayısıyla Karşınızda

Yeni yılın yeni Oyungezer'inden selamlar

2023 yılının ilk Oyungezer sayısıyla nihayet karşınızdayız sevgili Oyungezerler! Geçen ay arayı fazla uzatmamıştık ama bu ay biraz gecikmeli çıktık fark ettiğiniz üzere. Geçen ay "yılın oyunları vs derken herhalde gecikiriz" diyerek doğru tahmin etmişim, ama beklediğinize değeceğine emin olabilirsiniz.

Hem yine iyi yönünden bakalım, bir sonraki sayıya sadece 17 gün kaldı!!

Yılın ilk sayısını geçtiğimiz yılın En'lerine ayırdık elbette ve 2022'nin en iyi oyunlarını seçtik. Bu koskocaman dosyanın finalinde ise Elden Ring ile God of War: Ragnarök arasında büyük bir karşılaşma yaşandı, bakalım ipi hangisinin göğüslediğini tahmin edebilecek misiniz?

İncelemeler kısmında yerli kedi maceramız Cats and the Other Lives, geçmişten gelen nostalji Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, beklenmedik son dakika sürprizi Chained Echoes, Marvel'ın yeni süper kahraman çılgınlığı Midnight Suns, aylar önce ucuza kapatmış olduğumuz The Callisto Protocol, Blizzard'ın beklenmedik dönüşünü müjdeleyen World of Warcraft: Dragonflight gibi çok sayıda inceleme sizi bekliyor.

Meddya'sıyla, Dungeons & Dragons'lu Zoom'uyla, Piksel'iyle dolu dolu bir Oyungezer'e daha hoş geldiniz.

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2023 Ocak sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Ocak (#183) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
kalyl
28 Eylül 2023 06:50

Bu metin, 2023 geometry dash yılının ilk Oyungezer dergisinin tanıtımı gibi görünüyor.

Parolamı Unuttum